Böcek Haşere İlaçlama

HALK SAĞLIĞI ALANINDA YETKİLİ HAŞERE İLAÇLAMA FİRMASI

UMAY İLAÇLAMA, ÇEVRE SAĞLIĞI VE DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ

Teklif Alın İletişim

Site İlaçlama

Böcek Haşere İlaçlama

Kalabalık insan topluluklarının yaşadığı sitelerde, apartman ve çevrelerinin dışında park ve bahçe kısımlarında bulunan haşereler de insanların huzurunu kaçırmada etkilidir. Özellikle çocuklarımızı güvenle oynamasını istediğimiz alanlarda karşılaşacağımız; (insektisit)haşere, fare, akrep, pire, karınca, tahtakurusu, hamam böceği, kulağakaçan, örümcek, (rodentisit) tarla faresi, lağım faresi, ev faresi, sıçanlar gibi kemirgenler bizlere sorun oluşturur. Konaklanan yerlerde en sık rastlanılan haşere türü TAHTA KURUSU dur. Bu haşere hem müşterilerimizin huzuru ve sağlığını bozarken, hem de işletmemizin itibar kaybetmesine yol açar. Tahta kurusu probleminizi de firmamız Umay İlaçlama olarak çözer, işletmenizin itibar kaybına girmesini engelleriz.

Bu kemirgenler de bahçe içinde çeşitli yerlere yuva yaptıkları için sürekli sulanan veya rutubetli olan yerlerde çok rahat yaşar ve çoğalabilirler. Beslenmek için ise apartmanların kalorifer daireleri, bodrum, çatı gibi alanlarda sıkça görülmesinin yanında bazen de beslenmek için evlere girerler. Bu istenmeyen canlılardan korunmak veya kurtulmak için www.boceksavarci.com sitemizden gerekli bilgileri alıp uzman personelimizden gerekli yardımı alabilirsiniz. Beylikdüzü, Avcılar ve Büyükçekmece ilçelerinde bir çok site firmamız tarafından ilaçlanmaktadır.

Firmamızın periyodik olarak anlaştığı sitelerde fare istasyonu uygulaması ile birlikte bina içleri ve bodrumlar periyodik olarak ilaçlanmakta ve bu sayede komşularımız evlerinde daha huzurlu yaşamaktalar.